
Kamionska osovina na brodu za vaganje teretne ćelije
Model: LHX-5
Kamionska vaga, jedna-kranska vaga, vaga sa lijevkama
Kamionska vaga, jedna-kranska vaga, vaga sa lijevkama
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 5t-7t |
| Nazivni izlaz: | 0,5mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.05%F.S. |
| histereza: | ±0.03%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.02%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| nulti balans: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Tem.Uticaj na izlaz: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Input Impendance : | 385±10Ω |
| Izlazna impendencija: | 350±3Ω |
| Impendans izolacije: | Veći ili jednak 5000MΩ |
| Napon pobude: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani Tem.Raspon: | -10 stepeni ~+50 stepeni |
| Opseg servisa: | -20 stepeni ~+60 stepeni |
| Domet sigurnog preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67, IP68 |
| Dužina kabla: | 10m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna (Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
|||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
0 |
kg |
|
5 |
54.0 |
305.0 |
150.0 |
85.0 |
75.0 |
283.0 |
22.0 |
20.0 |
6.0 |
|
7 |
62.0 |
340.0 |
155.0 |
100.0 |
88.0 |
300.0 |
29.0 |
26.0 |
8.0 |
Popularni tagovi: osovina kamiona na brodu za vaganje teretne ćelije, Kina osovina kamiona na brodu za vaganje mjernih ćelija proizvođači, dobavljači, tvornica, mjerna ćelija za podnu vagu, tip grede mjerne ćelije, mjerne ćelije za platformske vage, Ćelija za mjerenje na platformskoj vagi, mjerna ćelija tipa smicanja, Ćelija za vaganje osovina kamiona na vozilu
Sljedeći
neMoglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit










