
Ćelija opterećenja paralelnih trostrukih greda od nerđajućeg čelika
Model:LHE-11
Trostruka struktura grede za jednu instalaciju
Elektronska platformska vaga
Trostruka struktura grede za jednu instalaciju
Elektronska platformska vaga
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: |
Stainless |
| Kapacitet: | 50lb-625lb |
| Nazivni izlaz: | 1mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| nulti balans: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Tem.Uticaj na izlaz: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Input Impendance : | 385±15Ω |
| Izlazna impendencija: | 350±3Ω |
| Impendans izolacije: | Veći ili jednak 5000MΩ |
| Napon pobude: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani Tem.Raspon: | -10 stepeni ~+50 stepeni |
| Opseg servisa: | -20 stepeni ~+60 stepeni |
| Domet sigurnog preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Dužina kabla: | 5m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna (Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
||||||||
|
lb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
0 |
M |
kg |
|
50 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
18.7 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
1.8 |
|
125-250 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
37.2 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
2.6 |
|
625 |
203.2 |
12.7 |
177.8 |
95.3 |
12.7 |
69.9 |
48.4 |
13.1 |
- |
3.8 |
Popularni tagovi: Nehrđajući čelik s paralelnim trostrukim snopovima opterećenja, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica, Aluminijska mjerna ćelija s jednom tačkom, Minijaturna mjerna ćelija s jednom tačkom, opterećenje u jednoj tački, Merna ćelija za platformsku vagu od nehrđajućeg čelika sa IP68 zaštitom, Merna ćelija od nehrđajućeg čelika sa paralelnom trostrukom gredom, Senzor za vaganje od nehrđajućeg čelika s jednom tačkom
Moglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit










