
Senzor napetosti viseće skale
Model: LHT-1A
Crane Scale
Pribor: kuka, prsten
Crane Scale
Pribor: kuka, prsten
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 1t-30t |
| Nazivni izlaz: | 1,2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| nulti balans: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Tem.Uticaj na izlaz: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Input Impendance : | 385±15Ω |
| Izlazna impendencija: | 350±5Ω |
| Impendans izolacije: | Veći ili jednak 5000MΩ |
| Napon pobude: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani Tem.Raspon: | -10 stepeni ~+50 stepeni |
| Opseg servisa: | -20 stepeni ~+60 stepeni |
| Domet sigurnog preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Dužina kabla: | 0.5m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna (Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
Φ |
M |
kg |
|
1 |
130.0 |
74.0 |
16.0 |
37.0 |
48.0 |
M6 |
2.5 |
|
2 |
150.0 |
82.0 |
22.0 |
47.0 |
62.0 |
M6 |
4.5 |
|
3 |
150.0 |
82.0 |
22.0 |
47.0 |
62.0 |
M6 |
7.0 |
|
5 |
188.0 |
103.0 |
28.0 |
56.0 |
72.0 |
M6 |
10.0 |
|
10 |
230.0 |
120.0 |
28.0 |
66.0 |
82.0 |
M6 |
24.0 |
Popularni tagovi: Senzor napetosti viseće skale, Kina proizvođači, dobavljači, fabrika senzora napetosti viseće skale, Ćelija za mjerenje napona za podizanje dizalicom, minijaturna ćelija za mjerenje napona, ćelija za zatezanje, mjerna ćelija za zateznu vezu, senzor napetosti mjerna ćelija, Ćelija za mjerenje napona
Moglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit










