
Ćelija opterećenja sa dvostrukim smicanjem grede
Model: LHF-5
Kamionska vaga, železnička vaga, vaga sa rezervoarom, specijalne vage
Kamionska vaga, železnička vaga, vaga sa rezervoarom, specijalne vage
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura, nerđajući |
| Kapacitet: | 1klb-50klb |
| Nazivni izlaz: | 3mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.03%F.S. |
| histereza: | ±0.03%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.02%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.03%F.S. |
| nulti balans: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,03%FS/10 stepeni |
| Tem.Uticaj na izlaz: | ±0,03%FS/10 stepeni |
| Input Impendance : | 700±5Ω |
| Izlazna impendencija: | 700±5Ω |
| Impendans izolacije: | Veći ili jednak 5000MΩ |
| Napon pobude: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani Tem.Raspon: | -10 stepeni ~+50 stepeni |
| Opseg servisa: | -20 stepeni ~+60 stepeni |
| Domet sigurnog preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Dužina kabla: | 10m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna (Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |
| Neto težina: | 7,5 kg |

Popularni tagovi: Dvostruka ćelija za opterećenje posmične grede, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica, mjerna ćelija sa čašicom i kuglicom, senzor opterećenja s dva kraja, mjerna ćelija s dvostrukim krajem za smicanje, mjerna ćelija s dvostrukim krajem tipa smičuće grede, Ćelija za mjerenje dvostruke smičuće grede, Visokotemperaturna mjerna ćelija
Moglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit










