
Ugrađene kamionske vage. Merne ćelije
Model: LHF-9
Šumarstvo, poljoprivreda, vaga za vozila, vaga za osovine
Šumarstvo, poljoprivreda, vaga za vozila, vaga za osovine
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 12.5klb-30klb, 13.6t |
| Nazivni izlaz: | 0,5mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.01%F.S. |
| histereza: | ±0.01%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.01%F.S. |
| nulti balans: | ±2.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Tem.Uticaj na izlaz: | ±0,02%FS/10 stepeni |
| Input Impendance : | 385±10Ω |
| Izlazna impendencija: | 350±5Ω |
| Impendans izolacije: | Veći ili jednak 5000MΩ |
| Napon pobude: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani Tem.Raspon: | -10 stepeni ~+50 stepeni |
| Opseg servisa: | -20 stepeni ~+60 stepeni |
| Domet sigurnog preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Dužina kabla: | 12m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna (Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

Popularni tagovi: kamionske vage mjerne ćelije, Kina proizvođači, dobavljači, tvornice vage za kamionske vage, Ćelija za mjerenje smicanja s dvostrukim krajem, mjerna ćelija s dvostrukim krajem, mjerna ćelija s dvostrukim krajem za smicanje, mjerna ćelija s dvostrukim krajem tipa smičuće grede, Visokotemperaturna mjerna ćelija, Vage za kamione, mjerne ćelije
Moglo bi vam se i svidjeti
Pošaljite upit










